V Dzień Badacza, 14 maja, Toruń

JLogo (1)uż 14 maja (środa) odbędzie się V Dzień Badacza konferencja branżowa organizowana przez Zespół Realizacji Badań „Pryzmat” przy Instytucie Socjologii UMK. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą tematyką badań społecznych i marketingowych.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest socjologia w obliczu nowych technologii. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Edwin Bendyk, który podzieli się swoimi doświadczeniami na temat badań ruchów sieciowych. Warsztaty poprowadzi znany badacz sieci, Dominik Batorski. Po raz kolejny Dzień Badacza odwiedzą także przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, a także Głównego Urzędu Statystycznego.

W trakcie konferencji będzie można zapoznać się z kulisami badań aktywności młodych ludzi w Sieci, badań Facebooka, seriali, a także poznać szczegóły elektronizacji narodowego spisu powszechnego. Zaproszeni goście podejmą również problem konfliktów technologicznych, jak również poprowadzą dyskusję na temat idei otwartej nauki. Wieczorem odbędzie się spotkanie integracyjne na które zapraszamy wszystkich uczestników konferencji. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.pryzmat.umk.pl.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny oraz nie obowiązują wcześniejsze zapisy, z wyjątkiem warsztatów na które można się zapisać do dnia 5 maja pod adresem pryzmat@umk.pl.

Print Friendly

Download PDF