Cywilizacje w perspektywie socjologicznej. Wrocław, 12-13 grudnia 2013

W dniach 12-13 XII 2013 roku odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Cywilizacje w perspektywie socjologicznej. Stan i kierunki badań nad cywilizacjami współczesnego świata”. Organizatorem konferencji jest Instytut Socjologii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Polskie Towarzystwo Socjologiczne – oddział wrocławski. Chętnych do wzięcia udziału w konferencji prosimy o nadesłanie abstraktów o objętości do 500 słów (format .doc/docx) do 10 listopada 2013 roku na adres socjologiacywilizacji@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy podać dokładny tytuł referatu oraz afiliację Autora. UDZIAŁ W KONFERENCJI DLA ZAREJESTROWANYCH OSÓB JEST BEZPŁATNY! Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji.

Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio