Socjologowie z piłką i o piłce – mecz socjologa 2013 i rozmowa z prof. Kazimierzem Doktórem

W ramach obchodów Dni Socjologa we Wrocławiu odbył się mecz, w którym na przeciwko siebie stanęły drużyny kadry naukowej Instytutu Socjologii UWr oraz studentów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem młodych adeptów socjologii 7:3, którzy byli wspierani „międzynarodowym zaciągiem”. Słoneczna pogoda sprzyjała wyższemu niż w ubiegłych latach poziomowi rozgrywek.

Na trybunach doliczono się niemal 100 kibiców, którzy okazali się „Januszami” tworzącymi piknikową atmosferę. Brak „kumatych” został przypieczętowany odpaleniem dwóch grillów zamiast – zwyczajowych na takich spotkaniach – rac.

Starając się podnieść socjologiczną zawartość tego wpisu. Prezentujemy rozmowę z profesorem Kazimierzem Doktórem, którego nie trzeba bliżej przedstawiać socjologom sportu i grup dyspozycyjnych. Rozmowa z byłym bramkarzem stołecznej „Legii” została przeprowadzona w przeddzień meczu rewanżowego o Puchar Polski. Zatem należy uwzględnić miniony czas i zaktualizować opinie co do poziomu prezentowanego przez zdobywców tego trofeum o ostatnie boje ligowe.

fot: Agnieszka Pawłowska

3 total pingbacks on this post
Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio