Współpraca

Zachęcamy do współpracy zarówno osoby, jak i instytucje związane z naukami społecznymi. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z nami: redakcja@portalsocjologa.pl.

Studenci,  absolwenci, doktoranci
Współpraca z portalem przybrać może różne formy, portalsocjologa.pl poszukuje:

  • autorów (współpraca polega na publikacji przez portal artykułów własnych autora; preferujemy artykuły naukowe, publicystykę, wyniki badań ale też relacje z różnego rodzaju wydarzeń i konferencji socjologicznych, ale także teksty z zakresu social mediów, życia studenckiego czy kultury i sztuki)
  • członków zespołu redakcyjnego – oznacza to stałą pracę nad kształtem portalu
  • korespondentów z danego ośrodka naukowego (rolą takiej osoby jest informowanie o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach itp. a także relacjonowania ich.)

Podkreślamy, że portalsocjologa.pl prowadzi działalność na zasadach non-profit, a zatem współpraca z nami możliwa jest wyłącznie na drodze wolontariatu.

Koła naukowe i organizacje studenckie

Portalsocjologa.pl to doskonałe miejsce promocji studenckich przedsięwzięć naukowych. Zachęcamy zatem koła naukowe i inne organizacje studenckie do prezentowania wyników swoich działań oraz informowania o organizowanych przez nie wydarzeniach, co wpłynie pozytywnie na ich zasięg. Portalsocjologa.pl umożliwia także publikację referatów z konferencji, które nie planują publikacji tekstów drukiem.

Wydziały, instytuty, jednostki naukowe

Wśród użytkowników portalu jest wiele osób, zastanawiający się nad podjęciem studiów w dziedzinie socjologii, komunikacji społecznej itp. Portalsocjologa.pl prowadzi także specjalny dział dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych. Zachęcamy jednostki naukowe prowadzące studia na tych kierunkach do informowania na naszych łamach o swojej ofercie dydaktycznej.

Wydawnictwa i pisma naukowe

Portal odwiedzają co miesiąc setki użytkowników zainteresowanych naukami społecznymi. Portalsocjologa.pl jest idealnym miejscem na prezentacje swoich wydawnictw z zakresu nauk społecznych. Dodatkowo do potencjalnych klientów dotrzeć można przez dział recenzje. Szereg polskich pism naukowych ukazuje się jedynie w wersji drukowanej. Utrudnia to zaistnienie osiągnięciom na forum ogólnopolskim. W związku z tym otwieramy możliwość publikacji całych czasopism lub wybranych artykułów.

Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio