Dziękujemy za Twój komentarz

Witaj drogi Czytelniku!

Chcielibyśmy Ci bardzo podziękować za to, że zechciałeś poświęcić kilka chwil na zostawienie komentarza na naszej stronie. Mając na względzie poziom merytoryczny portalu Twój komentarz właśnie poddawany jest moderacji. Jest to czynność jednorazowa i po akceptacji pierwszego komentarza wszystkie następne będą pojawiały się na portalu natychmiastowo.

Jeżeli zainteresowała Cię tematyka portalu, zapraszamy do dalszej lektury i dyskusji na poruszane w nim tematy. Jeśli nie chcesz przegapić nowych artykułów, które się na nim pojawią zachęcam do:

Stronę, na której teraz jesteś, zobaczysz tylko raz. Jest to forma podziękowania za Twój pierwszy komentarz na w portalu socjologa. Mamy nadzieję, że będziemy mieli zaszczyt czytywać Twoje komentarze częściej.

A teraz dajemy Ci drogi Czytelniku taki oto wybór:

Możesz też wrócić do ostatnio czytanego postu
lub przejść bezpośrednio do strony głównej

Pozdrawiamy serdecznie

Redakcja Portalu Socjologa

Strona wygenerowana dzięki wtyczce Thank You autorstwa Łukasza Więcka.

Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio