Witania ciąg dalszy!

Witamy znów i jeszcze raz! W pierwszym poście przywitaliśmy się i opowiedzieliśmy jak chcemy by wyglądał portal. Dziś trochę więcej szczegółów.

Aktualnie pracujemy nad kilkoma elementami, które rozszerzą funkcjonalność serwisu. Mowa tu między innymi o forum dyskusyjnym, w którym będziecie mogli wymieniać się informacjami, szukać pomocy oraz wiele, wiele innych. Jeżeli macie pomysł, który przyczynił by się do rozwoju portalu piszcie do nas.

Sukcesywnie będziemy uzupełniać także listę placówek, w których można studiować socjologię i nauki pokrewne. Trwa także rekrutacja do redakcji portalu, wszystkich zainteresowanych odsyłam do działu współpraca.

Obecnie portal jest w wersji beta, dlatego mogą zdarzyć się różne nieplanowane wydarzenia. Jeżeli macie jakiekolwiek uwagi bądź problemy z funkcjonowaniem serwisu piszcie do nas.

Zapraszamy także na nasz fanpage gdzie znajdziecie więcej ciekawych materiałów.

O autorze
Założyciel i pierwszy redaktor naczelny portalu socjologa. Student socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Propagator socjologii sportu.
Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio