Witamy ponownie

Bardzo miło nam poinformować, że po roku przerwy wraca nowy, odmieniony portalsocjologa.pl. Wróciliśmy z innym podejściem, dołożymy wszelkich starań aby portal był miejscem gdzie odnajdą się zarówno doświadczeni socjologowie z długim stażem, jak i młodzi adepci, którzy dopiero mają zamiar rozpocząć naukę w tym kierunku.

Nowy portal składa się z trzech części. Pierwsza z nich kierowana jest do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, którzy rozważają wybór kierunku socjologia, lub kierunków pokrewnych. W pierwszej części każdy potencjalny student będzie mógł znaleźć podstawowe informacje na temat socjologii jako dziedziny nauki oraz perspektyw zawodowych, jakie daje studiowanie tego kierunku. Ponadto każdy zainteresowany będzie mógł rozwiązać quiz, który może pomóc w wyborze kierunku.

Część druga jest kierowana do obecnych studentów, którzy odnajdą tutaj sporo ciekawych artykułów z zakresu m.in.  kultury, sztuki czy życia studenckiego. Planujemy także przeprowadzanie licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Trzecią część stanowią artykuły naukowe, zarówno teoretyczne, jak i oparte na wynikach badań empirycznych. W części tej także będziecie mogli przeczytać wiele ciekawych  recenzji publikacji socjologicznych.

To, a także dużo dużo więcej, specjalnie dla Was, już od 24 grudnia!

O autorze
Założyciel i pierwszy redaktor naczelny portalu socjologa. Student socjologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Propagator socjologii sportu.
Skomentuj artykuł

Proszę wpisać swoje imię

Twoje imię jest wymagane

Proszę wpisać prawidłowy adres email

Email jest wymagany

Wpisz swoją wiadomość

O nas

Portalsocjologa.pl powstał w 2009 roku w odpowiedzi na brak miejsca dyskusji dla studentów socjologii, absolwentów oraz osób dopiero chcących podjąć edukację w tym zakresie.
Po zapaści i roku nieobecności portal wrócił odmieniony, z jednej strony jeszcze bardziej przejrzysty i przyjazny użytkownikowi, a z drugiej bardziej profesjonalny i zorientowany na działalność naukową.

Portalsocjologa.pl © 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone

zapraszamy ponownie;)

Designed by GGdesign Studio